E-mail: info@orucnakliyat.com.tr | Tel: 0262 341 36 06

Kurumsal

Hayatimizin en zor asamalarindan biridir ulasim. Motorlu tasitlarin artmasi, paralelinde yetersizliklerinde artmasi ulasimi zorlastiran etkenlerdendir. Ulasacak kisilerin zamaninda isine yetisme ve islerindeki verimini arttirmak amaciyla bir çok kurum, tasimacilik alaninda profesyonelce hizmet veren firmalari seçmektedir. Insan tasimak büyük sorunluluktur. 
Bunu biliyoruz…
ORUÇ TUR olarak ögrenci tasimaciligini ciddiye alarak 
"Gelecegimiz, her seyimiz, çocuklarimizi güvenle tasiyoruz." Siz de en degerli varliklarinizi isin uzmanina teslim edin, rahat edin…
Oruç Tur Personel Servisi hizmetinde Izmit'te, lüks, konforlu araçlariyla maliyetlerinizi minimum düzeyde tutarken memnuniyetinizi maksimum düzeyde tutar 
Personel Servisi bizim ana isimizdir. Bakimli, tüm trafik kurallari mevzuatlarina uygun son model araçlariyla, egitimli kaptan soförleriyle, personel tasimaciligi alaninda sektörüne yakisir hizmetler sunmaktadir. 
Oruç Tur , personel servisi alaninda kurulusundan bu yana, talebi karsilamaktan çok, talebi yaratmayi ve olusturdugu pazarin öncülügünü sürdürmeyi ana ilke olarak kabul etmistir. Kalite standartlarindan, Mücadeleden, güvenirlikten, dürüstlükten, is ahlakindan ödün vermemek Oruç Tur'un Personel Servisi sektöründe Ilkesini olusturan degerlerdir. 
Personel Servisi bizim ana isimizdir. Bakimli, tüm trafik kurallari mevzuatlarina uygun son model araçlariyla, egitimli kaptan soförleriyle, personel tasimaciligi alaninda sektörüne yakisir hizmetler sunmaktadir. 
Oruç Tur , personel servisi alaninda kurulusundan bu yana, talebi karsilamaktan çok, talebi yaratmayi ve olusturdugu pazarin öncülügünü sürdürmeyi ana ilke olarak kabul etmistir. Kalite standartlarindan, Mücadeleden, güvenirlikten, dürüstlükten, is ahlakindan ödün vermemek Oruç Tur 'un Personel Servisi sektöründe Ilkesini olusturan degerlerdir.
Temel çalisma prensibimiz; etkin, güvenli hizmet ve müsteri memnuniyetidir . Yeni model araçlarimiz, tecrübeli ve kibar kaptanlarimiz ile aksamadan dakik ve güvenilir hizmet yürüten sirketimiz, Personel tasima isini, koltuk sigortali araçlarimizla çifte güvenlik içinde gerçeklestirmekten gurur duyacaktir.
Gelecegimizin teminati çocuklarimizin konforlu ve güvenli yolculuklar yapmasi için çalismaktayiz. Anasinifi, Ilkögretim, Lise, Üniversite, Etüt Merkezleri ve Dershanelerde ögrenci tasimaciligi hizmeti vermekteyiz. 
Ögrenci tasimak dikkat ve sorumluluk gerektiren bir istir. Özellikle ögrenci servis araçlarinin bakimi ve temizligi isimizin en önemli bölümüdür. Araçlarimiz düzenli olarak dezenfekte ettirilmekte, periyodik bakimlari ise kesinlikle aksatilmamaktadir. Ayrica servis araç soförlerimizin, firmamiz bünyesinde hizmet verebilmesi için gerekli birinci sartimiz deneyimli olmalaridir. Siz de en degerli varliklarinizi isin uzmanina teslim edin, rahat edin…